Holdundervisning 2020

                                                                     Godkendt af Dansk Oplysningsforbund

Mon, Apr 06
Foreningshuset Fjordsgade
Mindfulness - April
Er du sygemeldt med smerter?
Share
Mon, Mar 02
Foreningshuset Fjordsgade
Mindfulness - Marts
Er du sygemeldt med stress, angst .....?
Share
Mon, Feb 03
Foreningshuset Fjordsgade
Mindfulness - Februar
Er du sygemeldt med smerter?
Share
Fri, Jan 17
Fjordsgadeskolen
Ryg-nakke-skulder
Har du smerter? Så lad os gøre noget ved det
Share
Sun, Jan 12
Yogalokalet
YogaFlow
Kom som du er – alle kan være med
Share
Wed, Jan 08
N. J. Fjords Gade
Aften Yoga - Onsdag
Søger du styrke, stræk og afspænding?
Share
Wed, Jan 08
N.J.Fjordsgade
Yoga for ALLE
Slip ubehag og smerter. Her er der plads til alle!
Share
Tue, Jan 07
Bevægelseslokalet
Hatha Yoga Flow - tirsdag
Kom i topform, både fysisk og mentalt
Share
Tue, Jan 07
N. J. Fjords Gade
SeniorYoga
Alle kan deltage uanset...
Share
Wed, Sep 25
N. J. Fjords Gade
Aften Yoga - Onsdage
Sidder du for stille?
Share
Tue, Sep 10
N. J. Fjords Gade
Stress & Smertehold - Gratis
Løbende tilmelding foregår via e-mail akutera.aarhus@gmail.com Vi tror, at du kan vinde kræfter, ved at arbejde med styrke og ro!
Share
Wed, Sep 25
N. J. Fjords Gade
Yoga for alle
Tilpasset smidighed, styrke og ro
Share
Mon, Sep 30
N. J. Fjords Gade
SeniorYoga
Alle kan deltage uanset...
Share
Mon, Jan 06
Foreningshuset Fjordsgade
Mindfulness - Januar 2020
Er du sygemeldt med stress, angst .....?
Share

Ring til os i dag på tlf. 22 37 00 90

  • Facebook App Icon

© 2023 by Grace Homecare. Proudly created with Wix.com